Hakkımızda

Biz Kimiz

Dijital pazarlama, yazılım lisanslama, dijital kaynak yönetimi, bilgi teknolojileri, digital signage ve güvenlik teknolojileri alanlarındaki ihtiyaçlarınıza modern ve katma değerli çözümler üretiyoruz.

Akidava olarak, müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarına odaklanıyor ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Yaratıcı ve etkili çözümlerimizde, teknolojiyi sadece bir araç olarak değil, iş süreçlerini geliştiren ve yenilikçi sonuçlar ortaya çıkaran bir güç olarak görüyoruz. Müşterilerimizin başarıları bizim başarımızdır; bu nedenle, her adımda güvenilirlik, kalite ve müşteri memnuniyetine odaklanarak, sürdürülebilir iş ilişkileri kurmayı amaçlıyoruz.


KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ

Referanslarımız

Advertcity
Ciner Yayın Holding
Hampton By Hilton İstanbul Sirkeci
SOM Inverstment
Suflör Turizm
Yuppi Travel

Müşterilerimizin hakkımızda neler söylediğine bakın:

Her geri bildirim bizim için çok önemlidir.

Akidava ile bilgi teknolojileri alanındaki ihtiyaçlarımıza hızlı çözümler sağlıyor ve sıfır operasyonel maliyet ile bu alandaki süreçlerimizi yürütüyoruz.

Sürhay ÜnalCEO - Suflör Turizm

0
+
Sektördeki Senemiz
0
+
Müşterilerimiz
0
+
Tamamlanan Projeler
0
+
Ekip Üyelerimiz

MİSYONUMUZ

Yenilikçi, güvenilir ve kaliteli

Akidava olarak misyonumuz, müşterilerimize en üst düzeyde katma değer sağlayacak yenilikçi, güvenilir ve kaliteli çözümler sunmaktır. Teknolojinin gücünü kullanarak, iş süreçlerini optimize etmek ve müşterilerimizin başarılarını desteklemek için çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ

Sürdürülebilir büyüme ve kararlılık

Müşterilerimize özelleştirilmiş ve etkili çözümler sunarak, işlerini geliştirmelerine yardımcı olmayı ve uzun vadeli iş ilişkileri kurmayı hedefliyoruz. Sürdürülebilir büyüme ve kararlılıkla hareket ederek, başarılı sonuçlar elde etmeyi ve sektörde güvenilir bir marka olmayı amaçlıyoruz.

BİZE ULAŞIN

Doğru ihtiyaçlar, doğru çözümler

Doğru belirlenmiş ihtiyaçlara doğru çözümler üretiyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

İŞ İHTİYAÇLARINIZ HAKKINDA KONUŞALIM

Teklif istemek veya ekibimizle toplantı planlamak için bizimle iletişime geçin.